Regulamin
 

REGULAMIN SKLEPU 

Sklep internetowy „after better” działający pod adresem https://afterbetter.pl , prowadzony jest przez "after better" Beata Piórek", ul. Jana Pawła II 37/49, 05-077 Warszawa, NIP: 521-147-31-69. Tel: 48 605-350-711

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internetowej

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. Po złożeniu zamówienia od Kupującego, zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.

3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze wpłata od Kupującego.

4. Każdy produkt wykonywany jest ręcznie lub przetworzony wg inspiracji. Przedmioty nie są nowe fabrycznie.

5. Czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie. Przy każdym produkcie w sklepie „after better” określony jest czas dostawy zamówienia od momentu otrzymania wpłaty na konto bankowe.

6. Do każdego zamówienia dołączana jest faktura.

7. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić przelewem bankowym na konto sklepu lub przelewem online. 

8. Zamówiony towar wysyłany jest kurierem.

9. Wysokość kosztu dostawy podana jest przy każdym produkcie w sklepie „after better”.

10. Możliwy jest odbiór osobisty towaru (po dokonaniu przedpłaty na konto), po wcześniejszym ustaleniu terminu.

11. Możliwa jest realizacja i wysyłka osobistych zamówień ustalana jest dla każdego Klienta indywidualnie.

 

Dane osobowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma "after better" Beata Piórek, Ul. Jana Pawła II 37/49, 05-077 Warszawa.

1. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych firma "after better" jest zobowiązana do ochrony danych Kupującego.

2. Dane osobowe Kupującego są przechowywane przez administratora na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b RODO.

3. Przekazywanie danych przez Klienta jest w celu realizacji Umowy Sprzedaży.

4. Zakres przetwarzanych danych osobowych Kupującego jest następujący: imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania i numer telefonu.

5. Kupujący ma prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich korygowania a także ich usunięcia.

6. Administrator jest zobowiązany do przestrzegania tajemnicy związanej z danymi Kupującego oraz nieudostępniania tych danych osobom trzecim. Podane dane są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

7. W przypadku Kupującego, który korzysta ze sposobu dostawy przesyłką kurierską, Administrator udostępnia dane kupującego przewoźnikowi w celu realizacji przesyłki.

8. Kupujący ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Postanowienia końcowe:

Wszystkie fotografie przedmiotów oraz mebli zamieszczone na stronie internetowej WWW „after better” objęte są prawami autorskimi. Kopiowanie, powielanie bez zgody właściciela jest zabronione. Ustawa o prawach autorskich: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Zakup towarów w naszym sklepie internetowym może być dokonywany wyłącznie przez osoby pełnoletnie albo przez osoby prawne lub jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej. W każdym przypadku prosimy, aby zakupów nie dokonywały osoby poniżej 18 roku życia.

Zwrot i anulowanie zakupu:

Prawo do odstąpienia od umowy Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, jeśli tylko przedmiot nie był wykonany na indywidualne zamówienie lub nie jest uszkodzony. Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu przelaną kwotę pomniejszoną o koszty przesyłki, bez zbędnej zwłoki, po odebraniu przesyłki ze zwrotem. "After better" nie odbiera przesyłek za pobraniem. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w początkowej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towarów lub do czasu dostarczenia nam dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi najwcześniej.

Wzór formularza odstąpienia od umowy —

Adresat : AFTER BETTER Beata Piórek 05-077 Warszawa, ul. Jana Pawła II 37/49 — Ja/My (1) niniejszym informuję/informujemy (1) o moim/naszym (1) odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących towarów (1)/o świadczenie następującej usługi (1) — Data zamówienia (1)/odbioru (1) — Imię i nazwisko/Nazwa/nazwisko konsumenta(-ów) — Adres konsumenta(-ów) — Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) — Data Zwrotu towaru

Proszę odesłać nam towar na adres: AFTER BETTER Beata Piórek, 05-077 Warszawa, Ul. Jana Pawła II 37/49, bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o swoim odstąpieniu od niniejszej umowy.

Pamiętaj! że nie mogą Państwo używać otrzymanych towarów, jeśli zamierzacie Państwo odstąpić od umowy zakupu. Prawo do odstąpienia od umowy istnieje po to, aby umożliwić Państwu obejrzenie produktu w taki sam sposób, jak miałoby to miejsce w sklepie. W żadnym razie nie przysługuje Państwu prawo do bezpłatnego użytkowania towarów przez 14 dni. Towar zamówiony w naszym sklepie internetowym dostarczamy za pośrednictwem kuriera. Koszt wysyłki uzależniony jest od całkowitej wagi zamówionego towaru i jest podawany podczas składania zamówienia. Wraz z towarem wydawana jest faktura. Po otrzymaniu przesyłki klient winien dokładnie sprawdzić paczkę i otrzymany towar i o ewentualnych usterkach niezwłocznie nas poinformować.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl