Zwroty i reklamacje

Zwrot i anulowanie zakupu:

Prawo do odstąpienia od umowy Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, jeśli tylko przedmiot nie był wykonany na indywidualne zamówienie lub nie jest uszkodzony. Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu przelaną kwotę pomniejszoną o koszty przesyłki, bez zbędnej zwłoki, po odebraniu przesyłki ze zwrotem. "After better" nie odbiera przesyłek za pobraniem. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w początkowej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towarów lub do czasu dostarczenia nam dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi najwcześniej.

Wzór formularza odstąpienia od umowy —

Adresat : AFTER BETTER Beata Piórek 05-077 Warszawa, ul. Jana Pawła II 37/49 — Ja/My (1) niniejszym informuję/informujemy (1) o moim/naszym (1) odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących towarów (1)/o świadczenie następującej usługi (1) — Data zamówienia (1)/odbioru (1) — Imię i nazwisko/Nazwa/nazwisko konsumenta(-ów) — Adres konsumenta(-ów) — Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) — Data Zwrot towaru Proszę odesłać nam towar na adres: AFTER BETTER Beata Piórek, 05-077 Warszawa, Ul. Jana Pawła II 37/49, bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o swoim odstąpieniu od niniejszej umowy.

Pamiętaj! że nie mogą Państwo używać otrzymanych towarów, jeśli zamierzacie Państwo odstąpić od umowy zakupu. Prawo do odstąpienia od umowy istnieje po to, aby umożliwić Państwu obejrzenie produktu w taki sam sposób, jak miałoby to miejsce w sklepie. W żadnym razie nie przysługuje Państwu prawo do bezpłatnego użytkowania towarów przez 14 dni. Towar zamówiony w naszym sklepie internetowym dostarczamy za pośrednictwem kuriera. Koszt wysyłki uzależniony jest od całkowitej wagi zamówionego towaru i jest podawany podczas składania zamówienia. Wraz z towarem wydawana jest faktura. Po otrzymaniu przesyłki klient winien dokładnie sprawdzić paczkę i otrzymany towar i o ewentualnych usterkach niezwłocznie nas poinformować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl